Okeyhanem

tarafından
934
Okeyhanem

Okeyhanem son zamanlarda popüler olma yolunda ilerlemektedir virüs süreci sebebiyle evlerine kapanan insanlar kendilerine yeni eğlenceler edinmektedir. Sizinde canınız sıkılıyorsa hemen hemen okey oyna , salgın öncesi boş zamanlarını cafe ve kahvehanelerde geçiren insanlarımız dışarı çıkmadıkları için bu süreçte internette sanal okeyhanem oynamaya başladılar.

Sağlıklarına iki yönlü iyi gelen okeyhanem canlı okey salonunda hem evinizin konforunda okey hanesinde okey oynama imkanı, para ödememe imkanı evinizde tüm servisler bedava ve en önemlisi tabi ki sağlık. Hem salgından korunup hem de kahvehanelerin kapalı pis havalarından uzak durarak iki yönlü sağlığınızı koruma imkanı bulursunuz. Ayrıca komşularınızı veya ailenin diğer bireylerini kendi masanıza alıp sosyalleşe bilirsiniz.

Okeyhanem Oyna

Sanal yani internette okey oynayabileceğiniz, okey salonları vardır bu salonlar kendi aralarında çeşitlere ayrılır. 101 Okey, canlı okey oyna , eşli okey ve botlu 2, 3 kişi ile sanal okey oynama imkanı, bu salonlarda bilgisayarınıza program indirmeden bedava okey oynayabilirsiniz.