Okey Radyo

tarafından
636
Okey Radyo

 

 

 

Değerli kullanıcılarımız, okeyat ailesi olarak daima yeniliklerin peşinde koşmak ,kullanıcılarımızı memnun etmek başlica gayelerimiz arasındadır.

 

Sizlerin, okey oynarken ayı zamanda sohbet edip dostluklar kurabileceği, ister kendi fotoğrafınızı ister avatar resminizi yükleyebileceği sitemizde, sizleri ağirlamak bizim için  bir onurdur.

 

Okeyat okey sitesi olarak , kullanıcılarımıza radyo desteği de vermekteyiz.Böylelikle okey oynarken masa arkadaşlarınıza veya sevdiklerinize istek şarkılar isteyip onlara ufak jestler yapabilirsiniz. 7/24 canli yayin yapan radyomuz ve güçlü yayıncı kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz.

Ofiste çalişirken ,araçta yolculuk esnasında okeyat okey sitemizdeki radyomuzu dilediğinizce dinleyebilir,isteklerinizi gönderebilir,kimlere hediye etmek isterseniz mesajınızda belirtebilirsiniz.Sizler de sevdiklerinizi sevindirin radyomuz aracaliği ile aşkınızı ilan edin,sevdiklerinizin doğum günlerini kutlayın,sevdiğinize  siteminiz varsa, dönmesi için çağrınız varsa yine radyomuz araciliği ile iletebilirsiniz.

Dilerseniz, yayındaki djımıze konuk olabilir  sevdiğinize şarkı, şiir okuyabilir kendi sesinizden aşkınızı ilan edebilir ya da evlilik dahi teklif edebilirsiniz.

Radyomuzda gündemden başliklar,genel gündem ve magazin sağlık haberlerine de yer vermekteyiz.

Sonuçta bizler,hayatın içindeyiz.Hayat akıp giderken bir yerlerden yakalamak lazım.Radyomuzda zevkinize göre şarkılar bulabileceksiniz.Yayıncı ve yayın yelpazemiz oldukça geniş ve büyük kitlelere hitap etmektedir,mutlaka sizde kendinizden bir şeyler bulaksınız.

Yayıncılarımızla birebir diyalog kurma şansına da sahipsiniz.Sevdiğinize iletmek istediğiniz herhangi bir mesajı anında anonsta duyabilme şansına vakıfsınız.